Na początku tego roku przenieśliśmy się do nowego budynku, blisko centrum Poznania. Mamy nadzieję, że zmiana lokalizacji będzie dużym ułatwieniem dla pacjentów poszukujących pomocy z zakresu osteopatii, fizjoterapii oraz rehabilitacji.

Centrum znajduje się teraz na ul. Strzelacka 49, w budynku Victoria Business Center. Niedaleko znajduje się przystanek tramwajowy AWF (linia 9) i autobusowy (174,176,190, 603).
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Osteopata – kto to i jak może pomóc?
Osteopata jest specjalistą, który z pomocą takich technik jak np. terapia manualna zajmuje się leczeniem ogólnorozwojowym pacjenta. Osteopatia pomaga wyleczyć różne dolegliwości, jak ból pleców i inne bóle przewlekłe.

Fizjoterapia – czym jest?
Celem fizjoterapii jest utrzymanie, rozwijanie i poprawa ogólnej sprawności człowieka. Fizjoterapeuta zajmuje się zarówno leczeniem konkretnych przypadłości (rwa kulszowa, refluks, wady postawy), jak i może skontrolować aktualny stan organizmu. Z tego względu fizjoterapeuta może skontrolować rozwój noworodka lub dzieci, zbadać pacjentów uprawiających sporty lub planujących rozpoczęcie treningów.

Rehabilitacja – kiedy trzeba się zgłosić na rehabilitację?
Pacjent powinien się zgłosić na rehabilitację, ilekroć przeszedł poważną operację albo w wyniku przebytych urazów lub zabiegów ma blizny wymagające manipulacji i leczenia. W naszej Klinice Osteopatii wykonywana jest m.in. rehabilitacja po udarze, rehabilitacja pocovidowa, rehabilitacja po endoprotezie biodra.

Udostępnij post

Dodaj komentarz